Tuesday, February 11, 2014

NEW APPOINTMENT MCF COMMITTEE - Feb 2014

KRONOLOGI JAWATAN: TIMBALAN PRESIDEN 
 (Di Era Tan Sri Ramli Ngah Talib selaku Presiden)

1, HJ, IBRAHIM BAKAR. :
2009 - Sept 2011
Resigned : Berkhidmat:  2 Tahun +10 bulan)

2. MOHD ZUHRI ABDULLAH :
 Nov 2011- Mac 2013
Sehingga AGM. Bertanding Jawatan Presiden dan KALAH
 (Undi pertama 20-20), (Undi kedua : 16-21)
 Berkhidmat :  1 Tahun + 4 Bulan

3. DATO SERI EDMUND SANTARA:
Mac 2013 - Sept 201
Resigned : Berkhidmat : 7 Bulan

4. TENGKU AHMAD BADLI SHAH :
 7 Feb 2014 - Perlantiksn Baru
Berkhidmat : ????? Bulan

-------------------------------------------------------------------

KRONOLOGI JAWATAN: BENDAHARI
 (Di Era Tan Sri Ramli Ngah Talib selaku Presiden)

1.  HAMID MAJID:
 2009-2010 :
Sehingga AGM: Berkhidmat  2 tahun

2, TAN KOK HENG :
Jan 11- Oct 11
Resigned : Berkhidmat:  9 Bulan

3. MEGAT NIZAM:
Nov 2011 - Sept 2012 :
Resigned : Berkhidmat  11 Bulan

4.  YEAP JOO HOCK:
Mac 2013 - Aug 2013 :
Resigned : Berkhidmat 5 Bulan

5. JUITA HANUM NAMLI:
Feb 2014 : Perlantikan Baru
????? Bulan

-----------------------------------------------------------------------
Update: 8hb Februari 2014

Note:  Perlantikan Jawatan Bendahari / Setiausaha / Penolong Setiausaha / VP BCWM dan pengantian kekosongan adalah KUASA VETO Presiden.

Note: Jawatan Kosong:  - SETIAUSAHA KEHORMAT -MCF

MCF Council Committee from 2004-2014

2 comments:

  1. Hi Jimmy, Memang buat begitu. Apa yang tersirat dan tersurat ada di situ.

    ReplyDelete
  2. Ada khabar Tan Sri kena tikam belakang baru2 ini. Hairan siapa yg tikam tu?

    ReplyDelete